Ostatnie typy: 2022-06-17 - 2022-06-16 - 2022-06-13 - 2022-06-11 - 2022-06-09 - 2022-06-08 - 2022-06-07 - 2022-06-06

Logowanienie masz jeszcze konta?
zarejestruj się!


Nasza skuteczność:
88%

O nas


Serwis wygraj1x2.pl oferuje w pełni profesjonalne typy bukmacherskie o wysokiej skuteczności trafienia. Naszym celem jest dostarczenie klientom, sportowych typów które pozwolą na regularny zysk i radość z osiąganych wyników.

Jesteśmy grupą ludzi, którzy zakłady bukmacherskie, traktuje nie tylko jako rozrywkę, lecz jako sposób na zarabianie pieniędzy. Codziennie analizujemy dziesiątki spotkań z ofert bukmacherskich, wybierając tylko te najpewniejsze.

Typowaniem wyników sportowych zajmujemy się już kilkanaście lat, posiadamy potrzebną nam wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tej branży. Typujemy praktycznie dzień w dzień od kilkunastu lat. Zdobyte w ten sposób doświadczenie i lata praktyki mają swoje przełożenie na nasze wyniki. 

Naszą wysoką skuteczność, również zawdzięczamy temu iż nasi eksperci posiadają swoich zaufanych "informatorów", którzy często zdają nam szczegółową relacje przed meczową lub podają bardzo ważne informacje, które mogą mieć wpływ na rezultaty wyników, zdarza się że czasem wiemy nawet więcej niż sam bukmacher, dlatego też takie informacje są niezmiernie ważne.

Tak szerokie i co ważne sprawdzone znajomości są bardzo istotne a nawet potrzebne aby móc z powodzeniem grać u bukmachera, niestety nie każdy takie posiada. Dodatkowo eksperci wygraj1x2 w Polsce są uważani za jednych z najlepszych!, posiadamy dostęp do zamkniętego forum dla najlepszych typerów w Polsce.

Pracujemy codziennie, analizując bieżące wyniki, oferty bukmacherów oraz sytuacje na rynku  zakładów, śledzimy na żywo prasę i telewizje sportową z kilku krajów oraz odwiedzamy kilkaset stron internetowych, wszystko po to aby wybrać takie typy bukmacherskie które są niemal pewnym źródłem na zarobek.

Statystyki są szokujące, szacuje się że średnio około 98% graczy w zakładach bukmacherskich ma ujemny bilans. Innymi słowy gracze ci mimo najlepszych chęci, oddają swoje pieniądze tym firmom budując ich gigantyczne zyski. Ale my dajemy ci szanse abyś mógł znaleźć się wśród tych 2% graczy którzy mają dodatni bilans długoterminowy i osiągają w zakładach sportowych regularne zyski. Nasze typy pochodzą od ekspertów bukmacherskich którzy popisują się skutecznością niemal 90% więc jeśli chcesz otrzymać profesjonalne typy i nie masz czasu na wielogodzinne analizowanie lub może brakuje ci po prostu szczęścia to dobrze trafiłeś, gwarantujemy fachowe typy które pozwolą na regularne i stabilne dochody z zakładów sportowych.

Zaufaj nam, graj i wygrywaj wspólnie z nami!

Z pozdrowieniami,

Ekipa wygraj1x2